top of page
  • Yazarın fotoğrafıALİN

LPG Vakum Sistemiyle Zayıflama


Yaz geliyor ve her birimiz kışın rehavetinden ve yağlanmış vücudumuzdan muzdaribiz ve hafifletmek için birseyler yapmaya karalıyız.ya diyete başlıyoruz ya spora yada hepsine birlikte ve bölgesel olarak sorunlarımız için güzellik salonlarına gidiyoruz

Alin olarak bizde olan tüm makinları detaylı şekilde sizlere anlatacağım

İlk konumuz

Vakumlu Uygulama LPG-Integral

LPG İntegral, uzun yıllardır bölgesel yağların ve selülitlerin tedavine destek amaçlı kullanılan etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış kontrollu vakumlama ve dönme aksiyonlarının birlikte kullanılarak deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulanması teknigine dayanan ve cerrahi olmayan etkili yöntemlerden biridir.

Diğer uygulamaların aksine bedeninize giyilen bir kıyafet üzerinden yapılır. Çünkü vakum etkisi için bu gereklidir.

Vakum ve özel hareketlerin etkisiyle bozguna uğrayan yağ parçalanmaya başlar ve lenfe itilmesiyle vücuttan atılması hedeflenir ..

Özellikle göbek ve basendeki dirençli yağlar için çok etkilidir.

Uygulamanın fibroplastları yani bağ dokusunun ana hücrelerini uyardığı için özellikle Sarkma sorunlarına çok iyi gelen uygulamalardan birisidir.

Özellikle iç bacak kol altı sarkmalarında çok başarılı olduğu bir gerçektir

Cihazın vücudun sorunlu bölgelerine odaklanmaya sağlayan protokollerden biri seçilerek uygulama yapılır

Yanı eğer sadece göbek gölgesinde yağlanma varsa o program çalışılır yada basen sorununuz varsa sadece bacak bölgesine yoğunlaşarak çalışılır.

Uygulamadan sonra dokuda hafif acı hissedilmesi normaldir.. Alıştıkça geçecektir.

Beraberinde dikkat edeceğiniz yeme sekli ve bol su içerek dirençli yağların kırılmasına ve içilen suyun etkisiyle dolaşıma katılmasıyla bölgesel olarak incelme sağlarsınız,

Ortalama 4-5 seanstan sonra fark görülmeye başlar. Haftada 2 seans olarak başlanır 3. Haftadan sonra 3 seansa çıkartılır ki bozguna uğratılan inatçı yağlar üzerinde daha da etkili olsun...

Toplamda 12 seans uygulanır. İstenilen sonuca gelene kadar devam edilebilinir. Senede 1 kür duruma göre 2 kür yeterlidir hatırlatma seansları olarak aylık uygulamalar daha kalıcı etki sağlar.


Aslında LPG uygulaması vücut için Anti-Aging cihazı desek yanlış olmaz. Çünkü her türlü soruna cevap veren Kilo fazlalığınız olsun olmasın her kişiye rahatlıkla uygulanan bir uygulamadır.

LPG KİMLERE UYGULANMAZ

Fıtık problemi yaşayanlara.

Vücudunda protez taşıyanlara.

Vaskuler problemi olanlara ( varis, kılcal damar, flebit, tromboflebit)

Hamilelikte ve emzirme döneminde ve regli olanlara uygulanmaz.

41 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page